Cod: DISKB36-25
Brand: BRECKNER GERMANY
Cod: DISKB36-25
Brand: BRECKNER GERMANY
Beneficii la comandă Livrare rapidă
Poți deschide coletul la livrare
Poți returna în 30 zile
Retur gratuit Banii înapoi
Garanție 24 luni la persoană fizică
Service autorizat Suport rapid
Disponibil la EasyBox easybox SameDay
Stoc epuizat
Adaugă produsul la favorite și te anunțăm când revine în stoc
Variante disponibile:
Cumpărate frecvent împreună
Descrierea produsului
Diametru exterior60 mm
Diametru interior
25 mm
Lungime250 mm